Sport4dog na START!

No i zaczęło się. Po kilku miesiącach przygotowań, analiz, tworzenia prototypów, testów ruszyła produkcja sprzętu sportowego do agility. Agility wzięło się u nas z pasji, z chęci oderwania się od codziennej rutyny, pracy w „korpo”, domowych obowiązków. Do tego nasz pies – Fagot - średni sznaucer, fan biegania na pełnej prędkości, skoków w dal i innych szaleństw. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym, budowanie więzi z psem, wspólna praca i współpraca. Nastawienie na efekty, naukę ale przede wszystkim na dobrą zabawę. Gdy dołożyć do tego doświadczanie stolarskie, konstruktorskie, przyjemność obcowania z drewnem, obróbki, projektowania i modelowania poszczególnych elementów, nie mogło skończyć się inaczej. Powstał projekt: SPORT4DOG.

Nasze przeszkody testowane były przez Mistrzów Agility ze szkoły Freex. Ich uwagi i wskazówki możemy teraz stosować przy produkcji kolejnych egzemplarzy. Szczególną uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa psów. To one są głównym odbiorcą naszych produktów i to dla nich przede wszystkim pracujemy. Wygoda składania czy transportu to z kolei nasz priorytet dla właścicieli czworonogów.

Jeśli macie pytania, coś ciekawego do opowiedzenia, fajny projekt do współracy, to piszcie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), dzwońcie (+48 514 448 884), lajkujcie nas na FB (www.facebook.com/sportfordog). Zapraszamy!