Uwaga konkurs!!! - Wyniki

 Konkurs fotograficzny dla fanów agility

WYNIKI KONKURSU:

1 miejsce - Zuzanna Felczak

1 miejsce Zuzia Felczak

2 miejsce - Natalia Łysiak

2 miejsce Natalia Łysiak 800

3 miejsce - Zuzanna Turecka

3 miejsce Zuzanna Turecka 800

Gratulujemy zwycięzcom!!!


Archiwum:

Zapraszamy do udziału w naszym mini-konkursie zdjęciowym. Doceniamy Waszą pasję do agility i zaangażowanie do treningów.

"Celem Konkursu jest pokazanie, w formie autorskich zdjęć, aktywności sportowej – człowieka i psa – w ramach sportu jakim jest Agility. Dopuszczalne są zarówno amatorskie jak i profesjonalne pary sportowe (pies-człowiek). Istotne jest, aby przesyłane do Konkursu fotografie pokazywały wspólną pracę przewodnika i jego podopiecznego, interakcję na torze, emocje i zaangażowanie w czasie treningu lub zawodów."

Wiemy, że macie w swoich kolekcjach wiele zdjęć, na których trenujecie z Waszymi psami. Pokażcie nam te wspaniałe emocje, Waszą wspólną pracę z psem, zaangażowanie, walkę o jak najlepsze wyniki. Jedna osoba może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia.

Partnerem konkursu jest Centrum Fotografów Polskich, właściciel serwisu 
zf logo 300

Na zwycięzców czekają takie oto nagrody:

1. miejsce - PowerBank.
Wasz telefon już nigdy nie rozładuje się w trakcie plenerowych treningów. Dodatkowo 10% kupon rabatowy na  nasz sprzęt do agility.
power bank2  power bankKUPON RABATOWY 10

2 miejsce - Rękawiczki iGlove.
Wiemy ile czsau spędzacie na powietrzu lub w nieogrzewanych halach treningowych. Te rękawiczki dodadzą Wam trochę ciepła i pozwolą na korzystanie ze smartfona (np. przy robieniu zdjęć w przerwie między biegami).Dodatkowo 10% kupon rabatowy na nasz sprzęt do agility.

igloves produktKUPON RABATOWY 10

3 miejsce - Rękawiczki iGlove. Dodatkowo kupon 5% na nasz sprzęt do agility.

igloves produkt  KUPON RABATOWY 5