Przeszkody do agility w Nowym Dworze Maz.

Czwartek 28 marca 2018 r. to był naprawdę fajny dzień. Dostarczyliśmy naszą kolejną realizację do bardzo wyjątkowych Klientów. Nasze przeszkody agility trafiły, za sprawą Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych, do schroniska dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim. Wykonaliśmy kładkę, huśtawkę, slalom i koło. To już drugie schronisko w Polsce, którego podopieczni, będą mogli rozruszać swoje cztery łapy na naszym sprzęcie.

W ogóle cała inicjatywa, w ramach której schroniska (lub darczyńcy schronisk) inwestują w psi sprzęt sportowy wydaje nam się niezmiernie ważna. Profesjonalny tor przeszkód stanowi bowiem dodatkową rozrywkę nie tylko dla czworonogów, ale urozmaica spędzanie czasu psim opiekunom, często wolontariuszom. Zamiast „nudnego” spaceru po okolicznym lesie, można z psem popracować, wybiegać go w bezpieczny sposób, zmusić do innej niż zwykle aktywności, nauczyć nowych „sztuczek” itd. Dla zwierząt, które całe dnie spędzają w niewielkich kojcach to z pewnością ważny czynnik nie tylko sportowy, ale psychologiczny. Odmiana od szarej codzienności, „konieczność” pracowania z przewodnikiem zaowocuje w przyszłości, gdy psiak znajdzie już swój nowy dom.

Z naszej strony oferujemy pełną gotowość, nie tylko do produkcji i dostarczania sprzętu (często na korzystnych warunkach), ale także do wsparcia przy szukaniu finansowania czy rozliczania takich projektów. Wszystkich zainteresowanych tematem, z własnymi pomysłami i doświadczeniami zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A poniżej kilka zdjęć z tej realizacji:

hustawka do agility Kładka do agility Kładka do agility slalom do agility Huśtawka do agility Kładka do agility kolo do agility plac do agility Huśtawka do agility