Wybiegi dla psów, czyli nie tylko agility

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w produkcji drewnianych przeszkód do agility, oferujemy sprzęty treningowe będące wyposażeniem wybiegów dla psów, psich placów zabaw, domowych ogrodów itp.

Cieszymy się, że w ostatnich latach sport z psem stał się tak popularny i w całej Polsce powstaje wiele nowych torów do agility, ośrodków treningowych czy psich parków.

Zdajemy sobie sprawę, że wybiegi dla psów, szczególnie te miejskie, ogólnodostępne, nie do końca powinny być wyposażane w typowy sprzęt treningowy do agility. Pokonywanie wąskich podestów czy wysokich przeszkód bez odpowiedniego przygotowania, może okazać się dla psa trudne, a w najgorszym przypadku , skończyć kontuzją. W prywatnych ogródkach także nie zawsze jest miejsce na 12 metrową kładkę czy blisko 4 metrową huśtawkę :-) Stąd własnie w naszej ofercie przeszkody, które mogą zostać dopasowane do potrzeb i umiejętności psów i ich przewodników.

Wszystkich zainteresowanych zakupem wyposażenia wybiegów dla psów zapraszamy do kontaktu z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 514 448 884

Projekty przeszkód, wyceny, warunki i sposób dostawy ustalamy indywidualnie. Produkujemy: łączone drewniane podesty, mostki wiszące, małe palisady, sztywne tunele, stacjonaty, kładki i wiele innych.

Możemy wspólnie omówić zakres realizacji i potrzeby klientów, także czworonożnych ;-)

wybieg dla psów wybieg dla psow 2wybieg dla psow 3Wybieg dla psów - kładka (mostek) i tunel Wybieg dla psów - palisada Wybieg dla psów - podesty Wybieg dla psów - stacjonaty    

Powyższe zdjęcia od naszej klientki - Pani Mai :-)

wybieg częstochowa