Drabina do IRO - wersja edukacyjna (IRO Ladder)

Opis: Drabina IRO jest jednym z elementów toru przeszkód, dla psów biorących udział w ćwiczeniach/egzaminach IRO (INTERNATIONALE RETTUNGSHUNDE ORGANISATION). Trudność w jej pokonywaniu przez psa polega na stosunkowo szeroko rozstawionych, wąskich, poziomych szczebelkach (odstęp 30 cm, licząc od środka szczebli). Pokonanie tej przeszkody wymaga od psa dobrej koordynacji oraz pewnej "odwagi" w przemieszczaniu się po takiej konstrukcji.

Drabina do IRO produkcji SPORT4DOG została tak skonstruowana, aby maksymalnie ułatwić psu naukę jej pokonywania. Drabina posiada możliwość zamontowania dodatkowych poziomych szczebelków (na wcisk), tak aby początkujący pies, mógł w sposób bezpieczny i stabilny pokonać przeszkodę. Z biegiem czasu, po kolejnych powtórzeniach i w miarę jak pies oswoi się z przeszkodą, liczbę szczebelków można zmniejszać, aż do uzyskania regulaminowych rozmiarów. 

Drabina do IRO to przeszkoda wykonana z suszonego, struganego litego drewna o tak dobranym przekroju, aby nie uginała się zbytnio pod ciężarem psa. Drabina podparta jest na dwóch koziołkach, zapewniając całkowitą wysokość przeszkody, zgodną z wytycznymi IRO. Do wejścia na drabinę prowadzi szeroka deska, z delikatnymi szczebelkami, wykonana także z litego, suszonego i struganego drewna.

W wariancie podstawowym drabina nie jest impregnowana. Impregnacja na kolor jest możliwa za dopłatą 200 zł

Drabina do IRO
1490 PLN/ szt.
Termin realizacji: 14 dni
Impregnacja: + 200 zł
Zapytaj o produkt

Przykładowe zdjęcia z naszych realizacji:

 Drabina IRO DrabinaIRO

Drabina IRO szczebelki2 

DrabinaIRO 3 DrabinaIRO 2 DrabinaIRO 1

Drabina do Iro i pies IRO Ladder

DrabinaIRO KK DrabinaIRO KK2