Gwarancja

Warunki gwarancji stanowią element Regulaminu Sport4dog i opisane są w punkcie VIII, jak poniżej:

(...)

VIII. WARUNKI GWARANCJI

 1. Producent udziela gwarancji na sprzedawane towary i zapewnia ich bezpłatną naprawę, przesłanie części lub wymianę w okresie gwarancyjnym.
 2. Gwarancja dotyczy wszelkich ukrytych wad produkcyjnych - wykonania oraz wad materiałowych.
 3. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy od dnia odebrania towaru przez Klienta.
 4. Dla zachowania uprawnień z gwarancji wystarcza wysłanie zawiadomienia o dostrzeżonych wadach na adres sklepu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Klient zobowiązany jest jak najdokładniej opisać stwierdzone wady i usterki. Warunkiem uwzględnienia reklamacji jest posiadanie przez Klienta oryginału faktury lub paragonu fiskalnego wystawionego przy sprzedaży towaru.
 6. O ile nie zajdą żadne szczególne okoliczności, w terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia o wadach lub usterkach Producent ustosunkuje się do reklamacji i w przypadku jej zasadności przedstawi sposób jej uwzględnienia.
 7. W przypadku naprawy towaru u Klienta zostanie z nim ustalony termin i orientacyjny czas trwania naprawy.
 8. W przypadku naprawy towaru w innym miejscu, a także w przypadku wymiany towaru na nowy, Producent wskaże Klientowi adres, pod który winien on przesłać wadliwy towar.
 9. Przesłanie przez Klienta wadliwego towaru do Producenta odbywa się na koszt Klienta. Przesłanie naprawionego towaru przez Producenta do Klienta, odbywa się na koszt Producenta.
 10. Używanie produktu niesprawnego lub uszkodzonego może prowadzić do dalszych jego uszkodzeń, a nawet do wypadku. Producent nie odpowiada za powstałe z tego powodu szkody.
 11. Drewno jest produktem naturalnym, co oznacza, iż warunki atmosferyczne mają wpływ na jego strukturę, powierzchnię i kolor. Drobne pęknięcia mogą pojawić się w przypadku zbyt długiej ekspozycji na słońce i/lub deszcz i/lub śnieg, nie wpływają one jednak na jakość i funkcjonalność produktu.
 12. Stałe przechowywanie sprzętu na otwartym powietrzu, szczególnie przy częstej ekspozycji na desz/śnieg, może skrócić jego żywotność i osłabić parametry użytkowe. W takich sytuacjach gwarancja nie będzie respektowana przez Producenta.
 13. Gwarancją nie są objęte wady i usterki spowodowane niewłaściwym użytkowaniem i niewłaściwą pielęgnacją. Gwarancją nie są objęte również różnice kolorystyczne, zmiana koloru drewna oraz zmiany następujące w strukturze drewna jak np. drobne pęknięcia (niepogarszające funkcjonalności towaru), wynikające z jego naturalnych właściwości, a także z działania czynników atmosferycznych.
 14. Do obowiązków Klienta należy wykonywanie obsługi, regulacji i konserwacji produktu.
 15. Prawa i obowiązki stron z tytułu rękojmi za wady regulują przepisy kodeksu cywilnego.
 16. Gwarancja nie obejmuje:
  • wgnieceń, zgięć, pęknięć i innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika,
  • uszkodzeń powstałych z powodu złego konserwowania sprzętu,
  • skutków wypadków,
  • uszkodzeń będących wynikiem przechowywania sprzętu w nieodpowiednim miejscu (np. wilgotnym),
  • uszkodzeń będących wynikiem transportowania sprzętu w niewłaściwy sposób.
 17. Gwarancja traci ważność w przypadku:
 • upływu okresu gwarancji, utraty dowodu sprzedaży,
 • nieprawidłowego montażu części,
 • używania uszkodzonego bądź niesprawnego produktu
 • samodzielnego, nieprofesjonalnego dokonywania napraw oraz modyfikacji produktu
 • używania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem

Kontakt Napisz do nas lub zadzwoń

Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, nawiązać współpracę, poinformować o ciekawym wydarzeniu napisz do nas lub zadzwoń.

SPORT4DOG.PL
e-mail: 
kontakt@sport4dog.pl
tel.: + 48 514 448 884 
tel.: + 48 609 126 125 
Fanpage: https://www.facebook.com/sportfordog/ 

Kontakt