Palisada (A-Frame)

Opis: Palisada to jedna z większych przeszkód na torze. Wymaga od psa odwagi i odpowiedniej szybkości rozbiegu. Ponadto stopień trudności podnosi konieczność zaliczenia tzw. strefy (pies musi pozostać łapami przednimi na ziemi, tylnymi na oznaczonej - innym kolorem - strefie przeszkody).

Palisada do agility produkcji SPORT4DOG wykonana jest w z drewna i posiada wymiary zgodnie z regulaminem AGILITY FCI. W całości pokryta jest powierzchnią antypoślizgową, podnoszącą bezpieczeństwo ćwiczeń. Zaokrąglone, drewniane szczebelki sprawiają, że psy czują się bezpieczniej i łatwiej im pokonuje się przeszkodę. Ponadto specjalnie zaprojektowane łączenie dwóch skrzydeł palisady, zapewnia bezpieczeństwo psim łapom (do minimum ogranicza możliwość zaczepienia o rant palcem/pazurem).

Dzięki specjalnemu mocowaniu skrzydeł palisady oraz odpowiedniej długości łańcuchom, wysokość palisady można regulować, np. na potrzeby nauki i ćwiczeń (na zawodach wysokość palisady jest zawsze taka sama, bez względu na wielkość psa). Z uwagi na bardzo duży ciężar tej przeszkody, należy pamiętać o zastosowaniu dodatkowego podparcia, np. rozkładając palisadę do pozycji "0".

Palisada
2690 PLN/ szt.
Termin realizacji: 14 dni
Zapytaj o produkt

Przykładowe zdjęcia z naszych realizacji:

Palisada do agility Palisada do agility Palisada do agility Palisada do agility Palisada do agility Palisada do agility