Projekt SPORT4DOG

Spojrzenie

SPORT4DOG jak wiele inicjatyw wziął się z pasji. Z pasji, którą dla nas stanowią psy. Nasi wierni towarzysze, przyjaciele, powiernicy naszych tajemnic.

Sport z psem wymaga, z jednej strony świetnej współpracy, posłuszeństwa i zrozumienia naszego zwierzaka, z drugiej pozwala wspólnie przeżywać radość z osiąganych wyników, ciągłych postępów i rozwijania umiejętności. No i do tego ten widok, leżącego "kołami do góry" psa, zmęczonego i szczęśliwego zarazem po wspólnym treningu. Bezcenne :-) Doskonale wiemy jak wiele obowiązków rodzi posiadanie psa. Jak wielką odpowiedzialnością jest posiadanie zwierzęcia w domu i jak ważna jest wzajemna więź pies-opiekun. Można ją budować na codziennych spacerach, leżąc na kanapie, karmiąc, bawiąc się. Ale szczególny i niepowtarzalny kontakt z czworonogiem daje dopiero wspólne uprawianie sportu. A tu wybór jest przeogromny: agility, nosework, obedience, ratownictwo, mantrailing i wiele wiele innych. 

Gorąco Was namawiamy do ruszenia z kanap i rozpoczęcia swojej sportowej przygody ze własnym psem. Korzystajcie z naszych przeszkód, adresowanych zarówno do wytrawnych sportowców jak i będących na początku swojej drogi, amatorów.

 

Projekty partnerskie:

Logo Drewnolite

Stolarnia - manufaktura mebli dekoracyjnych, wykonywanych głównie z litego drewna, w połączeniu z takimi materiałami jak stal czy szkło.

www.drewnolite.pl

ZDK logo noborder 100

Zakład fotograficzny, wyspecjalizowany w fotografii produktowej, okolicznościowej oraz biznesowej.

www.zdk.art.pl

Kontakt Napisz do nas lub zadzwoń

Jeśli masz pytania, wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, nawiązać współpracę, poinformować o ciekawym wydarzeniu napisz do nas lub zadzwoń.

SPORT4DOG.PL
e-mail: 
kontakt@sport4dog.pl
tel.: + 48 514 448 884 
tel.: + 48 609 126 125 
Fanpage: https://www.facebook.com/sportfordog/ 

Kontakt